O nas

Property Group tworzą Rzeczoznawcy Majątkowi z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w różnych instytucjach i firmach z branży wycen nieruchomości. Kierujemy swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorców zapewniając im rzetelną oraz kompleksową obsługę.

Naszych klientów traktujemy z najwyższym szacunkiem i uczciwością, dochowując ustalonych warunków zlecenia. Naszymi atutami są wysoka staranność, rzetelność, jasny i klarowny sposób komunikacji, ale ponad wszystko terminowość.

Podejmując się przygotowania konkretnej wyceny jesteśmy „blisko” Klienta na każdym etapie. Do każdej zleconej nam sprawy podchodzimy indywidualnie opierając się o zasady bezstronności, obowiązujące przepisy prawa, wymagania wynikające z polskich czy międzynarodowych standardów wyceny.

Magdalena Kliś-Suwała

Od 10 lat pracuję na rynku nieruchomości. Specjalizuję się w ich wycenie, choć nie tylko. Jestem uprawionym rzeczoznawcą majątkowym, biegłym sądowym, posiadam też tytuł Recognised European Valuer (REV). Zanim zajęłam się wyceną nieruchomości skończyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Ekonomię oraz kierunkowe studia: podyplomowe z wyceny nieruchomości. Zdobyłam też certyfikat w zakresie wyceny nieruchomości na potrzeby zabezpieczania wierzytelności kredytowych.

Doświadczenia zawodowe nabyłam m.in. współpracując z uczelniami krakowskimi (Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński), gdzie kierowałam i wdrażałam miedzynarodowe projekty (m.in., FINESSE – Faciliting Incubator Networking and Exchanges of Services for Small Enterprises, BEPART – Baltic Entrepreneurship Partners Enhancing Regional Innovation Strategy In Malopolska – RIS MALOPOLSKA (InnoRegioMalopolska), jak i pracując dla prywatnych firm. Od 2009 roku blisko przez 10 lat zajmowałam stanowisko Dyrektora Regionalnego krakowskiego oddziału Emmerson Evaluation Sp. z o.o.

Specjalizuje się w wycenie zarówno nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych dla klientów instytucjonalnych jak i osób prywatnych, dla różnorodnych celów – zabezpieczenie wierzytelności, procedury odszkodowawcze, postępowania skarbowo-księgowe, aport, zbycie; analizy rynku nieruchomości, doradztwo w zakresie nieruchomości.

Marta Wojciechowska

Specjalista szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami ze szczególnym uwzględnieniem wyceny nieruchomości, wieloletnie doświadczenia zawodowe zdobyłam w wielu dziedzinach związanych z rynkiem nieruchomości (samodzielne stanowiska w administracji państwowej w zakresie gospodarki nieruchomościami, geodezji) oraz wyceny nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych dla klientów instytucjonalnych jak i osób prywatnych, dla różnorodnych celów – zabezpieczenie wierzytelności, procedury odszkodowawcze, postępowania skarbowo-księgowe, aport, zbycie; analizy rynku nieruchomości, doradztwo w zakresie nieruchomości.

Doświadczenia zawodowe nabyłam pracując zarówno w jednostkach samorządu terytorialnego (Starostwo powiatowe, Gmina), w dużych przedsiębiorstwach państwowych (PKP SA) oraz na stanowiskach kierowniczych w firmach krajowych (Emmerson Evaluation Sp. z o.o.).

W lipcu 2007 r. nabyłam uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego (uprawnienia państwowe w zakresie wyceny nieruchomości nr 4602 nadane przez Ministra Budownictwa) i od tej pory czynnie wykonuję zawód rzeczoznawcy majątkowego pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce i teorii (szkolenia i warsztaty zawodowe), jestem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu, biegłym sądowym przy Sadzie Okręgowym we Wrocławiu.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK